Sprawdź aktualną listę
naszych Aptek stażowych

Poniżej znajdziesz aktualną listę lokalizacji z programem stażowym:

 • Bydgoszcz, ul. Gdańska 161
 • Bytom, ul. Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25
 • Gdańsk:
  ul. Żylewicza 2/a
  ul. Hynka 65
  ul. Nieborowska 10
  ul. Żabi Kruk 10
  ul. Paderewskiego 9/3
  ul. Czerwony Dwór 24
  ul. Worcella 44
 • Gdynia, ul. Legionów 112/18
 • Jelenia Góra: ul. Letnia 2
 • Krosno, ul. Bieszczadzka 29
 • Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 10/L1
 • Milanówek, ul. Nowowiejska 2a
 • Mysłowice, ul. Katowicka 64
 • Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki 30
 • Siedlce, ul. Młynarska 26a
 • Słupsk, ul. Starzyńskiego 6-7/7
 • Warszawa:
  ul. Bora Komorowskiego 37
  ul. Czerska 18
  ul. Jana Kazimierza 45
  ul. Lazurowa 69
  ul. Malczewskiego 48
  ul. Myśliborska 104
  Pl. Przymierza 8
  ul. Paderewskiego 3
  ul. Potocka 14
  ul. Przyokopowa 33
  ul. Siedmiogrodzka 1
  ul. Staffa 4
 • ul. Światowida 41
  ul. Wąwozowa 32
  ul. Vogla 62

Niebawem do programu stażowego dołączą następujące lokalizacje:

 • Bydgoszcz, ul. Bortnowskiego 12
 • Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza 46/50
 • Jelenia Góra: ul. Podwale 25
 • Krosno, ul. Bieszczadzka 29
 • Mielec, ul. Powstańców Warszawy 4
 • Mikołów, ul. Gliwicka 3
 • Mysłowice, ul. Katowicka 64
 • Olsztyn, ul. Tuwima 26
 • Piaseczno, ul. Geodetów 23
 • Poznań, ul. Bukowska 156
 • Sopot, ul. Monte Cassino 44
 • Świnoujście, ul. Kościuszki 15
 • Tarnów:
  ul. Krakowska 149
  ul. Szkotnik 1a
 • Warszawa:
  ul. Magiczna 22
  ul. Patriotów 110
  ul. Beli Bartoka 8
  ul. Wilanowska 89
  ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44
 • Zgierz, ul. Łódzka 77

Wypełnij poniższy formularz i prześlij do nas swoją aplikacje na staż:

Formularz z miastami i ulicami

Wsparcie edukacyjne


W Cosmedica dbamy o naszych stażystów i wierzymy, że wielu z Was zacznie podzielać wartości, którymi się kierujemy w naszej pracy i będzie chciało kontynuować z nami swoją drogę zawodową.

Staż w Cosmedica gwarantuje pełen dostęp do wiedzy i wsparcia. Podczas stażu w Cosmedica otrzymasz dostęp do naszej platformy
e-Learningowej Akademia Cosmedica.

Dostęp do Akademii Cosmedica to:

 • Stały dostęp do ciekawych szkoleń
 • Konkursy z nagrodami
 • Wsparcie online poprzez czat z trenerem
 • Forum Farmacja - eksperci radzą

img
img

Mamy dla Ciebie przygotowane zestawy materiałów szkoleniowych uporządkowane w firmowych segregatorach. To duże ułatwienie, gdyż zawsze wiesz gdzie możesz znaleźć potrzebną informację.

Każda z naszych Aptek stażowych jest wyposażona w fachową literaturę oraz zestawy materiałów szkoleniowych. Wszystko na miejscu i w zasięgu ręki!

Wiedza produktowa – czyli realna pomoc w sprzedaży! Materiały edukacyjne z zakresu produktów wielu marek pokazane w schemacie: CECHA / ZALETA / KORZYŚĆ. Materiały wypracowane przez naszego Trenera Wewnętrznego wspólnie z naszymi Farmaceutami.

img
img

Co nas wyróżnia?


Gabinety Opieki Farmaceutycznej

Posiadamy szeroko rozwinięte gabinety opieki farmaceutycznej. Od 2021 stale powiększamy tę liczbę, obecnie wynosi ona 18 gabinetów. Zapraszamy do gabinetów w placówkach w województwie Mazowieckim oraz w Jeleniej Górze.


Receptura oczna

Wychodząc naprzeciw naszym Pacjentom, Cosmedica stale rozwija recepturę oczną. Krople wykonywane są w nowoczesnych opakowaniach, zapewniając trwałość, bezpieczeństwo oraz łatwy sposób aplikacji.


Marihuana medyczna

Personel Cosmedica jest stale szkolony z zakresu marihuany medycznej oraz prowadzenia przez Pacjenta dzienniczka leczenia, jak i prawidłowego korzystania z akcesoriów. Wdrażanie rozpoczęliśmy od 2022 roku, a do dnia dzisiejszego ilość placówek zapoznanych z marihuaną medyczną to 23.


Diagnostyka

Razem z Wydziałem Medycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie rozpoczeliśmy realizację pionierskiego oraz innowacyjnego projektu o nazwie „Usługa mierzenia ciśnienia oraz podstawowych badań diagnostycznych przesiewowych (point of care) w aptece ogólnodostępnej”. Wciąż podążamy za nauką i staramy się uczyć czegoś nowego.


Opieka Farmacuetyczna

W Cosmedica stale wykorzystujemy nowe możliwości prawne i stawiamy na rozwój apteki, dlatego w Cosmedica Opieka Farmaceutyczna jest na wysokim poziomie. W naszych placówkach z pewnością odbędziesz edukującą rozmowę z pracownikiem apteki oraz możliwe jest odbycie szczepienia przeciw grypie lub COVID.


Spotkania z seniorami

Wiemy jak ważne jest edukowanie Pacjentów oraz grupę seniorów o branży farmacuetycznej. Podążając za jedną z naszych wartości, jaką jest Dobrostan Pacjenta, nasi Farmaceuci stale wspierają, edukują oraz pomagają Pacjentom.

W swoich działaniach
kierujemy się naszymi wartościami

img

Umiemy rozpoznawać emocje odczuwane przez innych, nasze działania są skierowane na to, aby skutki naszej pracy przynosiły korzyści pacjentowi w Cosmedica, Dobrostan Pacjenta stawiamy na 1 miejscu i zawsze próbujemy zrozumieć perspektywę i odczucia drugiego człowieka.

Rozwój rozumiemy przez nieustanne podnoszenie swoich kompetencji, jesteśmy otwarci na poszukiwanie nowych rozwiązań i informację zwrotną dotyczącą swojej pracy i zachowania, dzielimy się swoim doświadczeniem, wiedzą , inspirując innych do rozwoju umiejętności zawodowych.

W pracę jesteśmy Zaangażowani w 100% naszej wiedzy, umiejętności i czasu, udoskonalamy swoje działania, dążymy do poprawienia swoich wyników pracy.

Darzymy zaufaniem współpracowników, działamy ramię w ramię z innymi, Współpracujemy aby osiągnąć wspólny cel, wspieramy się wzajemnie w pracy i poza nią, komunikujemy się w sposób otwarty, zawsze z szacunkiem do drugiego człowieka, nie plotkujemy.

Dbamy o to aby nasza praca przyniosła Cosmedica jak największe korzyści, działamy świadomie, oraz Efektywnie, wiemy jaki jest cel naszej pracy, wiemy jak ją wykonywać i wiemy jakich rezultatów oczekiwać, bierzemy odpowiedzialność za efekty swojej pracy i za swoje miejsce pracy.

Aktualności

img

Dzień Otwarty dla Studentów Farmacji - 21 marca 2024

Zapraszamy Studentów Farmacji do odwiedzenia naszych aptek stażowych w całej Polsce już 21 MARCA 2024, to świetna okazja aby poznać nas i naszą receptę na dobry staż. Poznasz Kierownika Apteki, personel oraz jak wygląda Apteka od zaplecza. Kierownik Apteki odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości, jeśli takie się pojawią.

Cosmedica - Twój partner w pierwszych krokach w farmacji.

Opinie stażystów

Wybór apteki stażowej to jeden z pierwszych kroków, jakie podejmujemy na ścieżce zawodowej. Ważne jest, aby zdefiniowany był jakością, sumiennością i dokładnością.

Wszystkie te cechy znalazłam w Cosmedice na Rembertowie. Bardzo dobrze zgrany zespół w przyjazny oraz wyczerpujący sposób zapoznał mnie z funkcjonowaniem apteki.

Wykonywanie obowiązków etatowego Magistra Farmacji pod okiem Pani kierownik dało mi pewność, że po ukończonym stażu bez obaw podejmę się samodzielnej pracy.

Jak wszyscy doskonale wiemy, zwieńczeniem naszego kształcenia na kierunku farmacja jest odbycie półrocznego stażu w aptece. W moim przypadku wybór padł na aptekę ogólnodostępną - Cosmedica. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że decyzja ta była w 100% trafiona, o czym świadczy fakt, że po stażu postanowiłem zostać na stanowisku magistra farmacji.

Co mnie do tego skłoniło? Przede wszystkim świetna atmosfera i fantastyczni ludzie, których spotkałem. To właśnie dzięki nim, w trakcie tych 6 miesięcy zdobyłem wszelkie umiejętności niezbędne do podjęcia samodzielnej pracy w aptece. Początkowy stres okazał się zupełnie niepotrzebny.

W każdej chwili mogłem liczyć na pomoc ze strony całego zespołu, a żadne z moich pytań (których pojawiały się setki) nie pozostało bez odpowiedzi. Z dnia na dzień poznawałem i uczyłem się nowych czynności: prawidłowego sposobu rozmowy z pacjentem i przeprowadzania wywiadu, realizacji recept, wprowadzania faktur, składania zamówień, retaksacji recept, realizacji wniosków i wiele, wiele innych.

Ponadto, nowo otwarty punkt szczepień znacznie rozszerzył nasze możliwości i pozwolił na dalszy rozwój - obecnie w naszej aptece wykonywane są szczepienia na grypę i covid. Z niecierpliwością czekam na kolejny kurs, by zdobyć uprawnienia do ich wykonywania.

Staż w Cosmedica był dla mnie wielką przygodą, a zarazem wyzwaniem. Dzięki wspaniałym ludziom, których spotkałam na swojej drodze, nauczyłam się wielu cennych umiejętności. To dzięki temu dziś czerpię satysfakcję z mojej pracy.

Cosmedica dała mi szansę, by dalej się tutaj rozwijać. Praca w tym miejscu to możliwość nieustannego sprawdzania się w nowych sytuacjach. Warto spróbować - wszyscy na pewno przyjmą Was z otwartymi rękami. ;)

Staż w Cosmedica wspominam bardzo dobrze. Poza standardowymi umiejętnościami, tj. sporządzanie leków recepturowych czy obsługa programu Kamsoft, przede wszystkim nauczyłam się jak holistycznie podchodzić do pacjenta oraz jak prostym językiem przekazać wiedzę zdobytą na studiach.

Dużym plusem były szkolenia produktowe leków OTC, które bardzo ułatwiły pracę w pierwszych miesiącach stażu, gdy znałam tylko nazwy chemiczne substancji. Z całego serca polecam staż w Cosmedica :)

Staż w aptece uczy przede wszystkim 3 aspektów: współpracy, cierpliwości oraz otwartości do ludzi.Dopiero podczas kontaktu z pacjentem wiedza zdobyta podczas studiów z teorii przekłada się na praktykę.

Podczas tej ciężkiej drogi ważne jest wsparcie - dzięki temu, żaden napotkany problem nie jest nie do rozwiązania - w tej kwestii trafiłam najlepiej jak mogłam i każdemu życzę takich "aptecznych aniołów" obok siebie.
img